طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی صف فست‌فودهای اروپایی پشت دروازه‌‌های کشور عزیزمان ایران

شماری از رستوران‌های زنجیره‌ای اروپایی جهت ورود به بازار کشور عزیزمان ایران لحظه شماری می‌کنند.

صف فست‌فودهای اروپایی پشت دروازه‌‌های کشور عزیزمان ایران

صف فست فودهای اروپایی پشت دروازه های ایران

عبارات مهم : ایران

شماری از رستوران های زنجیره ای اروپایی جهت ورود به بازار کشور عزیزمان ایران لحظه شماری می کنند.

ارزیابی های صورت گرفته از آن حکایت دارند که مردم کشور عزیزمان ایران هر سال چیزی حدود ۷ میلیارد دلار در رستوران های کشور هزینه می کنند، یعنی مبلغی در حدود ۶ میلیارد یورو.

صف فست‌فودهای اروپایی پشت دروازه‌‌های کشور عزیزمان ایران

طبق ارزیابی ILIA این رقم می تواند در دهه آینده حتی دو برابر شود، یعنی ۱۴ میلیارد دلار. ILIA شرکتی است مشاوره ای که نشانه خود را بررسی بازارهای کشور عزیزمان ایران و تغذیه اطلاعاتی شرکت های خارجی مایل به سرمایه گذاری در این کشور تعیین کرده است.

سهم گرفتن از این رقم کلان البته که جهت رستوران های زنجیره ای فست فود اروپا جالب هست. از همین رو، بسیاری به فکر آن افتاده اند تا رستوران های خود را در کشور عزیزمان ایران نیز ایجاد کنند.

شماری از رستوران‌های زنجیره‌ای اروپایی جهت ورود به بازار کشور عزیزمان ایران لحظه شماری می‌کنند.

اولین رستوران زنجیره ای که پا به بازار کشور عزیزمان ایران گذاشت، شرکت اسپانیایی Telepizza بود. این رستوران زنجیره ای نخستین شعبه خود را در پایتخت کشور عزیزمان ایران افتتاح کرد و اینک تصمیم دارد با صرف ۱۰۰ میلیون یورو در سطح کشور شعبه های دیگر خود را نیز راه اندازی کند.

اما یک شرکت فرانسوی مایل است جهت ورود به بازار کشور عزیزمان ایران سرمایه کلان تری تخصیص داده شده است دهد؛ یک رستوران زنجیره ای که قرار است به وسیله یک فرانسوی ۴۱ ساله به نام آمائوری دلا سرا در کشور عزیزمان ایران راه اندازی شود.

او در جریان سفر سال ۲۰۱۳ خود به ایران، عاشق این کشور شد و بعد از آن تصمیم گرفت یک رستوران زنجیره ای عرضه سوشی در کشور عزیزمان ایران افتتاح کند. حق فروش و عرضه سوشی در کشور عزیزمان ایران را نیز کسب کرده هست. یک شعبه از این رستوران نیز بعد از انجام کارهای اولیه راه اندازی شده است هست؛ یک رستوران شیک و مدرن واقع در شمال تهران.

صف فست‌فودهای اروپایی پشت دروازه‌‌های کشور عزیزمان ایران

دلا سرا در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه در باره برنامه فعالیت خود در کشور عزیزمان ایران گفته است: «دولت قدرتمندی وجود دارد که خواستار جذب سرمایه خارجی و فوت وفن کار هست، ولی کار کردن با این سیستم اجرایی که سیاست هایش روز به روز تعیین می شوند، واقعا سخت است.» دلا سرا جهت اینکه یک نمونه از دشواری کار را بیان کند، می گوید: «فقط کسب اجازه واردات سُس از ژاپن یک سال طول کشید.»

دولت کشور عزیزمان ایران رسما اعلام کرده است که به منظور جذب سرمایه های خارجی تصمیم دارد از بوروکراسی اداری بکاهد. ولی به رغم این تصمیم، کشور عزیزمان ایران از حیث سهولت سرمایه گذاری در رتبه بندی بانک جهانی سه پله سقوط کرده و در بین ۱۹۰ کشور، در رتبه ۱۲۰ قرار دارد.

شماری از رستوران‌های زنجیره‌ای اروپایی جهت ورود به بازار کشور عزیزمان ایران لحظه شماری می‌کنند.

اخبار اقتصادی – عصر ایران

واژه های کلیدی: ایران | بازار | خارجی | اندازی | زنجیره | رستوران | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs