طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث زن29ساله،یک میلیاردتومان از متقاضیان خرید ماشین گرفت و گریخت

در پی شکایت تعدادی از مالباختگان در دادسرای ناحیه 5 پایتخت کشور عزیزمان ایران روشن شد ده‌ها نفر در شرکتی تحت عنوان «تینا خودرو» ثبت‌نام کرده بودند تا با شرایط ا

زن29ساله،یک میلیاردتومان از متقاضیان خرید ماشین گرفت و گریخت

عبارات مهم : ایران

در پی شکایت تعدادی از مالباختگان در دادسرای ناحیه 5 پایتخت کشور عزیزمان ایران روشن شد ده ها نفر در شرکتی تحت عنوان «تینا خودرو» عضویت کرده بودند تا با شرایط اقساطی ماشین تحویل بگیرند، ولی مدیرعامل این شرکت بدون انجام تعهداتش پول هایی را که به حساب شرکت واریز کرده بود به جیب زده بود.

به گزارش ایران؛به این ترتیب پرونده ای در این خصوص با عنوان «کلاهبرداری» در شعبه هشتم بازپرس دادسرای ناحیه 5 پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شد و پرونده جهت شناسایی و دستگیری مدیرعامل فراری در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

سرهنگ احمد نجفی، مدیر پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به نحوه فعالیت غیرقانونی این شرکت گفت: کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی با مراجعه به محل شرکت «تینا خودرو» در محدوده بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، به بررسی اسناد و مدارک این شرکت پرداخته و روشن شد که این شرکت فاقد هرگونه مجوز قانونی و مورد نیاز جهت فعالیت در زمینه فروش اقساطی ماشین هست. ولی از چندی پیش منشتر شدن آگهی در تعدادی از روزنامه های کثیرالانتشار اقدام به جذب متقاضیان جهت فروش ماشین کرده است.

زن29ساله،یک میلیاردتومان از متقاضیان خرید ماشین گرفت و گریخت

در ادامه تحقیقات مشخص شد مدیرعامل شرکت قلابی زن 29 ساله ای به نام رویا است که تمامی پول های مالباختگان به حساب بانکی او (تحت عنوان شرکت تینا خودرو) واریز شده است است.

با این سرنخ ها متهم در محدوده غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی و دستگیر شد.رئیس پایگاه دوم ادامه داد: بررسی های مقدماتی نشان داده است بیش از 60 متقاضی خرید خودروی اقساطی، بین 4 تا 25 میلیون تومان پول به حساب بانکی این زن واریز کرده اند و زن جوان با کسب نزدیک به یک میلیارد تومان، بدون انجام حتی یک مورد از تعهداتش از دفتر اجاره ای شرکت متواری شده است بود.

در پی شکایت تعدادی از مالباختگان در دادسرای ناحیه 5 پایتخت کشور عزیزمان ایران روشن شد ده‌ها نفر در شرکتی تحت عنوان «تینا خودرو» ثبت‌نام کرده بودند تا با شرایط ا

با دستگیری این زن شیاد، تمامی مالباختگانی که در مراجعه به شرکت غیرقانونی تینا ماشین مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند می توانند جهت پیگیری شکایت های خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در جنت آباد شمالی- خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | خودرو | ماشین | خرید خودرو | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs