طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث قتل مادر و پسر به خاطر بدهی 125 میلیونی

مردی که به اتهام قتل مادر و پسر بازداشت شده است بود، بعد از یک سال اعتراف کرد که جهت تصاحب 125 میلیون تومان طلب مقتولان آنها را کشته است. 

قتل مادر و پسر به خاطر بدهی 125 میلیونی

عبارات مهم : زندان

مردی که به اتهام قتل مادر و پسر بازداشت شده است بود، بعد از یک سال اعتراف کرد که جهت تصاحب 125 میلیون تومان طلب مقتولان آنها را کشته هست.

به گزارش جام جم، بهروز متهم است با انگیزه ای نامشخص آخرهای سال گذشته مادر و پسری را در سقز و پایتخت کشور عزیزمان ایران به قتل رسانده هست. با رازگشایی از این جنایت، متهم به قتل بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد، ولی با در نظرگرفتن این که مقتولان جهت سرمایه گذاری به او پول قرض داده بودند، آینده این پول ها چه شده است است.

تحقیقات از متهم به قتل این مادر و پسر ادامه داشت تا این که او بعد از یک سال بازداشت دیروز جهت ادامه تحقیقات به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و از سوی بازپرس مرشدلو مورد تحقیق قرار گرفت.

قتل مادر و پسر به خاطر بدهی 125 میلیونی

این بار متهم سکوت یکساله خود را شکست و به قاضی پرونده گفت: من با مقتولان مدتی بود که آشنا شده است بودم. به عنوان کارگر خدماتی در شرکت آنها کار می کردم. در ادامه زمانی که متوجه شدم وضع مالی آنها خوب هست، تصمیم گرفتم به بهانه سرمایه گذاری آنها را فریب دهم.

وی افزود: 125 میلیون تومان از مادر و پسر گرفتم، ولی بعد از مدتی آنها پول خود را خواستند. به همین خاطر نقشه قتل آنها را طراحی و اجرا کردم. ابتدا پسر جوان و بعد از آن مادرش را کشتم. همه این پول ها را صرف درمان برادر بیمارم کردم.

مردی که به اتهام قتل مادر و پسر بازداشت شده است بود، بعد از یک سال اعتراف کرد که جهت تصاحب 125 میلیون تومان طلب مقتولان آنها را کشته است. 

متهم با تجدید قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: زندان | بازداشت | تحقیقات | میلیونی | سرمایه گذاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs