طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی انتقاد نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی از برجام

رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از توافق هسته‌ای مدعی شد: حتی بدون تقلب نیز این توافق راه کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به سلاح هسته‌ای ر

انتقاد نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی از برجام

انتقاد نماینده جمهوری خواه آمریکایی از برجام

عبارات مهم : ایران

رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از توافق هسته ای مدعی شد: حتی بدون تقلب نیز این توافق راه کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به سلاح هسته ای را حفظ می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری نیوز مکس، اد رویس مدیر کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در دومین سال حصول توافق هسته ای میان کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 بیانیه ای انتشار داده است و توافق را مورد انتقاد قرار داد.

انتقاد نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی از برجام

در این بیانیه ادعا شده است است: دو سال بعد از آن که رییس جمهور اوباما حصول توافقش با کشور عزیزمان ایران را اعلام کرد این کشور هنوز به دنبال دستیابی به بمب اتم هست. کشور عزیزمان ایران برنامه موشکی بالستیک خود را تسریع کرده و گزارش های متعددی مبنی بر پایبند نبودن این کشور به توافق هسته ای وجود دارد.

این نماینده جمهوری خواه در ادامه ادعاهای خود گفت: ممکن است کشور عزیزمان ایران این توافق را به طور اساسی نقض نکرده باشد، ولی این تنها بدهید علت است که برجام به شدت ناقص است و به این کشور اجازه می دهد تا هزاران سانتریفیوژ خود را هم چنان فعال نگه دارد. حتی بدون تقلب نیز مسیر دستیابی به سلاح هسته ای حفظ می شود.

رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از توافق هسته‌ای مدعی شد: حتی بدون تقلب نیز این توافق راه کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به سلاح هسته‌ای ر

به گزارش ایسنا، این مقام آمریکایی در حالی این ادعا را مطرح کرده است که مقامات کشور عزیزمان ایران در گذشته بارها تأکید کرده اند برنامه هسته ای کشورمان ماهیت کاملاً صلح آمیز دارد و تسلیحات هسته ای در دکترین دفاعی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هیچ جایی ندارد.

همچنین آژانس بین المللی انرژی اتمی که مسوول نظارت بر اجرای تعهدات هسته ای در برنامه جامع اقدام یکسان است تا کنون در تمامی گزارش های خود از روند اجرای این توافق، تأیید کرده که کشور عزیزمان ایران به طور کامل به تعهداتش عمل می کند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | خارجی | انتقاد | برنامه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs