طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ جهت لغو برجام نیازی به اروپا ندارد ، برجام کشور عزیزمان ایران را در منطقه تقویت کرد

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با اعلام این‌که برجام باعث تقویت حضور کشور عزیزمان ایران در منطقه شده است است در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ای

ترامپ جهت لغو برجام نیازی به اروپا ندارد ، برجام کشور عزیزمان ایران را در منطقه تقویت کرد

برجام کشور عزیزمان ایران را در منطقه تقویت کرد/ ترامپ جهت لغو برجام نیازی به اروپا ندارد

عبارات مهم : ایران

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با اعلام این که برجام باعث تقویت حضور کشور عزیزمان ایران در منطقه شده است است در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ایران از پول های به دست آمده در نتیجه برطرف تحریم ها جهت حمایت از گروه های تروریستی خود در منطقه و نیز کارها خصمانه استفاده می کند.

به گزارش ایسنا، ران درمر، سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا در گفت وگو با نشریه پولتیکو و در پاسخ به این که در حال حاضر احتمال بروز درگیری ها در لبنان را نسبت به دو سال گذشته بیش تر می دانید؟ با تایید این مطلب گفت: قطعا همین طور است و البته این شانس در سوریه بیش تر است.

ترامپ جهت لغو برجام نیازی به اروپا ندارد ، برجام کشور عزیزمان ایران را در منطقه تقویت کرد

وی در ادامه با طرح ادعاهایی علیه کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: بخشی از این مسئله مربوط به توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران است که باعث قدرتمندتر شدن این کشور شده است هست. کشور عزیزمان ایران در دوره تحریم ها با فشارهای زیادی روبرو شده است بود که توافق هسته ای به این کشور کمک کرد تا کارها خود را از سر بگیرد. در واقع این ایده که امضای توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران باعث میانه روتر شدن این کشور و نیز پیوستن آن به جامعه بین المللی می شود، در نهایت باعث شد تا کشور عزیزمان ایران فعالیت خصمانه و مداخله جویانه خود در منطقه را گسترده تر کند. من فکر می کنم که ولیعهد عربستان سعودی و ما حق داریم دلواپس باشیم. من فکر می کنم که بشار اسد در واقع یک دست نشانده رژیم کشور عزیزمان ایران در سوریه است.

این مقام صهیونیستی در مورد حضور روسیه در سوریه گفت: در مورد روسیه عنوان تفاوت می کند. این کشور منافع بلند مدتی را در سوریه دارد و اسرائیل مشکلی با منافع روسیه در سوریه ندارد. ما با رژیم کشور عزیزمان ایران مسئله داریم که به دنبال یک کمربند زمینی است که از کشور عزیزمان ایران تا سوریه و لبنان ادامه داشته باشد. ما نمی خواهیم کشور عزیزمان ایران سوریه را در دستان خود بگیرد و اجازه نمی دهیم که این کشور در سوریه پایگاه های نظامی دائمی تاسیس کند.

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با اعلام این‌که برجام باعث تقویت حضور کشور عزیزمان ایران در منطقه شده است است در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ای

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا همچنین در مورد تصمیم دونالد ترامپ در اعلام عدم پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام گفت: ما فکر می کنیم که ترامپ تصمیم بسیار درستی در اعلام عدم پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام گرفت. معتقدیم که برجام ترساندن بزرگی را متوجه اسرائیل می کند چراکه مسیر دستیابی کشور عزیزمان ایران به بمب هسته ای را مسدود نمی کند و در واقع آن را هموار می کند. تنها کاری که این توافق قادر به انجام آن است تعویق چند ساله توانایی کشور عزیزمان ایران جهت ساخت سلاح هسته ای است چراکه بعد از چند سال همه محدودیت ها به طور خودکار برداشته خواهد شد.

وی ادامه مدعی شد: بنا بر این همه اظهاراتی که در دو سال اخیر در مورد مسدود شدن مسیر دستیابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای به علت وجود برجام مطرح شده، کاملا اشتباه هست. بعد این به معنای آن است که دیگر کشور عزیزمان ایران مجبور نیست تا مخفیانه وارد کلوب قدرت های هسته ای شود. در حالی که اکنون برجام در حال اجرا هست، کشور عزیزمان ایران در حال توسعه برنامه هسته ای نظامی خود است.

ران درمر گفت: اکنون آنها در حال توسعه برنامه موشکی بالستیک خود هستند که می تواند یک سیستم انتقال دهنده جهت کلاهک هسته ای باشد ولی آنها کار دیگری را نیز انجام می دهند. بنا بر برجام کشور عزیزمان ایران می تواند تحقیقاتی را بر روی سانتریفیوژهای پیشرفته انجام دهد.

ترامپ جهت لغو برجام نیازی به اروپا ندارد ، برجام کشور عزیزمان ایران را در منطقه تقویت کرد

او همچنین مدعی شد که برنامه نظامی هسته ای کشور عزیزمان ایران برچیده نشده هست؛ آیا اسرائیل نباید از توافقی حمایت کند که واقعا مسیر دسترسی کشور عزیزمان ایران به بمب هسته ای را مسدود می کند.

به گزارش ایسنا، مقامات کشور عزیزمان ایران همواره با رد ادعاهای بی اساس قدرت های غربی و رژیم صهیونیستی، صلح آمیز بودن برنامه های هسته ای کشورمان تاکید کرده اند و آژانس نیز پیش تر آن را جهت 9 بار قبول کرده است.

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با اعلام این‌که برجام باعث تقویت حضور کشور عزیزمان ایران در منطقه شده است است در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ای

درمر در ادامه ادعاهای مضحک و بی پایه و اساس خود افزود: کشور عزیزمان ایران از پول های به دست آمده در نتیجه برطرف تحریم ها جهت حمایت از گروه های تروریستی خود در منطقه و نیز کارها خصمانه استفاده می کند. این در حالی است که چند سال پیش کشور عزیزمان ایران مجبور بود گزینش کند که منابع خود و حمایت های تسلیحاتی و مالی خود را به چه گروهی تخصیص داده شده است دهد.

وی گفت: به نظر من ترامپ به پرسشها اساسی برجام اشاره کرد که یکی از آنها مسئله بند “غروب” این توافق است که به معنای برطرف خودکار محدودیت ها هست. دیگر مشکل، مسئله برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران هست. همچنین بازرسی ها نیز از دیگر مباحث مهم است.

ترامپ جهت لغو برجام نیازی به اروپا ندارد ، برجام کشور عزیزمان ایران را در منطقه تقویت کرد

این مقام صهیونیستی در ادعایی حاکی از ناآگاهی به قوانین آژانس و پروتکل الحاقی اظهار کرد: آیا این ممکن است که از سایت های نظامی کشور عزیزمان ایران دیدن کرد؟ ایرانی ها که مخالف آن هستند و آمریکا به دنبال انجام این بازرسی ها هست. بنا بر این پرسشها بر روی میز وجود دارد و موضوعی که ترامپ در صحبت های خود گفت آمادگی جهت اصلاح توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران بود.

درمر همچنین مدعی شد: اگر ترامپ بخواهد توافق هسته ای را لغو کند، به کنگره یا اروپا نیازی ندارد و خود می تواند همه تحریم های هسته ای را علیه کشور عزیزمان ایران بازگرداند. او می تواند حتی موسسات و بانک های اروپایی را که با کشور عزیزمان ایران معامله انجام می دهند تحت تحریم های ثانویه قرار دهد. بنا بر این در آن صورت اروپا باید میان آمریکا و کشور عزیزمان ایران یکی را گزینش می کرد و من فکر می کنم که گزینش اروپا قطعا آمریکا است.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سوریه | آمریکا | ایرانی | برنامه | صهیونیستی | دونالد ترامپ | رژیم صهیونیستی | سفیر رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs