طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال و پیکان امتیازها را تقسیم کردند

تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در لیگ هجدهم به مصاف پیکان رفت و در این مسابقه با نتیجه تساوی متوقف شد. آبی‌پوشان پایتخت در این مسابقه با چهره‌ای متحول ش

استقلال و پیکان امتیازها را تقسیم کردند

استقلال و پیکان امتیازها را تقسیم کردند

عبارات مهم : بازیکن

تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در لیگ هجدهم به مصاف پیکان رفت و در این مسابقه با نتیجه تساوی متوقف شد. آبی پوشان پایتخت در این مسابقه با صورت ای متحول شده است پا به میدان گذاشتند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال در نخستین بازی خود در لیگ هجدهم از ساعت ۲۰:۴۵ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پیکان رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.

استقلال و پیکان امتیازها را تقسیم کردند

استقلال با سرمربیگری وینفرد شفر آلمانی در حالی کارش را در لیگ شروع کرد که اشخاص تازه و جوانی را در ترکیب استقلال به کار گرفته بود. آبی پوشان با ترکیب مهدی رحمتی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، روح الله باقری، علی کریمی (۸۰ – رضا آذری)، فرشید باقری، وریا غفوری (۷۲ – فرشاد محمدی مهر)، فرشید اسماعیلی و سجاد آقایی (۶۱ – اللهیار صیادمنش) بازی را شروع کردند و در دقایق ابتدایی هم دروازه پیکان را تحت فشار گذاشتند.

با گذشت زمان، کیفیت فنی مسابقه هم افت کرد و بازیکنان دو تیم نتوانستند موقعیت خاصی را ایجاد کنند. عالی ترین موقعیت استقلال در این نیمه، شوت سجاد آقایی در دقیقه ۳۸ بود که با اختلاف کمی از کنار دروازه پیکان به بیرون رفت.

تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در لیگ هجدهم به مصاف پیکان رفت و در این مسابقه با نتیجه تساوی متوقف شد. آبی‌پوشان پایتخت در این مسابقه با چهره‌ای متحول ش

در این نیمه، موعود بنیادی فر هم حداقل یک اشتباه تاثیرگذار داشت. در دقیقه ۶ مسابقه سجاد مسئله پور روی بازیکن استقلال مرتکب خطای سنگین شد که داور بعد از آوانتاژ، به فراز امامعلی دیگر بازیکن پیکان کارت زرد نشان داد. هرچند شدت این اشتباه به حدی بود که داور می توانست به بازیکن پیکان کارت قرمز هم نشان بدهد. از سوی دیگر، سجاد آقایی بازیکن تیم استقلال هم اواسط نیمه نخست خطای سنگینی روی بازیکن پیکان انجام داد که داور به کارت زرد بسنده کرد.

بازی در نیمه دوم هم چنگی به دل نزد. در دقیقه ۵۴ فراز امامعلی بازیکن پیکان موقعیت خوبی جهت گلزنی داشت که ضربه او با اختلاف به اوت رفت. وینفرد شفر سرمربی استقلال جهت زیاد کردن بار هجومی تیمش ابتدا صیادمنش و سپس فرشاد محمدی مهر را وارد زمین کرد تا بتواند فشار روی دروازه حریف را زیاد کند.

کار ترکیبی خسرو حیدری و صیادمنش در دقیقه ۸۲ می توانست به گلی جهت استقلال بیانجامد ولی خروج به موقع شیخ ویسی مانع از این اتفاق شد.

استقلال و پیکان امتیازها را تقسیم کردند

در نهایت بازی با همان نتیجه تساوی به آخر رسید تا آبی پوشان پایتخت لیگ هجدهم را با یک امتیاز شروع کنند.

واژه های کلیدی: بازیکن | مسابقه | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs