طاقچه – قفسه آمریکا امارات پایگاه هوایی

طاقچه – قفسه: آمریکا امارات پایگاه هوایی ایالات متحده امارات متحده عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منتقدان ۳ ماه سکوت کنند تا در جام جهانی نتیجه بگیریم / رامین رضاییان

مدافع ایرانی اوستنده در مورد شرایطش در تیم ملی و همچنین قهرمانی پرسپولیس صحبت کرد.

منتقدان ۳ ماه سکوت کنند تا در جام جهانی نتیجه بگیریم / رامین رضاییان

رامین رضاییان: منتقدان ۳ ماه سکوت کنند تا در جام جهانی نتیجه بگیریم

عبارات مهم : اروپا

مدافع ایرانی اوستنده در مورد شرایطش در تیم ملی و همچنین قهرمانی پرسپولیس صحبت کرد.

رامین رضاییان در گفت وگو با ایلنا در خصوص شرایط تیم ملی و قرعه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی اظهار داشت: ما با قرعه مشکل مواجه شدیم و این عنوان را قبول دارم ولی این مقدار از نا امیدی که در میان فوتبال دوستان می بینم برایم غیر قابل تصور هست. عزیزانی که از نتیجه گرفتن ما نا امید هستند لطفا یک روز زحمت بکشند و سر تمرین ما حاضر شوند و ببینند چه تلاش و سختکوشی مثال زدنی در فرزند ها وجود دارد و با چه انگیزه ای سخت کار می کنیم تا آماده جام جهانی شویم.

منتقدان ۳ ماه سکوت کنند تا در جام جهانی نتیجه بگیریم / رامین رضاییان

وی افزود: به منتقدان و کارشناسان عزیز هم می گویم این همه صبر کردید و سه ماه دیگر هم تحمل کنند و حرف های امیدوار کننده بزنند تا همدلی در جامعه جهت موفقیت تیم ملی زیاد شود. کی روش در کشور عزیزمان ایران کارهای بزرگی انجام داده هست. اهل چاپلوسی نیستم ولی در کدام مقطع دیگری به این شکل همه چیز آماده بوده و اردوهای منظم و تمرینات و ریکاوری حرفه ای و برنامه ریزی کامل داشتیم و واقعا شرایط حال حاضر را هیچ دوره دیگری ندیده ایم و همه چیز عالی هست. ما تا ۵۰ روز آینده برنامه خودمان را می دانیم.

رضاییان با اشاره به وضعیتش در اوستنده در فصلی که گذشت عنوان کرد: باید قبول کرد بازیکنانی که از لیگ کشور عزیزمان ایران به اروپا می روند مدتی طول می کشد تا با شرایط خودشان را وفق دهند. لیگ کشور عزیزمان ایران از نظر نظم و شرایط و امکانات با فوتبال اروپا خیلی فاصله دارد و اگر دقت کنید سایر بازیکنانی که در حال حاضر در اروپا می درخشند مثل کریم انصاری فرد در فصل اول شرایط خوبی نداشتند. به هر حال تلاش می کنم تا در فصل بعد عملکرد بهتری داشته باشم.

مدافع ایرانی اوستنده در مورد شرایطش در تیم ملی و همچنین قهرمانی پرسپولیس صحبت کرد.

وی در مورد قهرمانی پرسپولیس هم خاطر نشان کرد: قهرمانی را به طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) تبریک می گویم آیا که آنها لایق عالی ترین ها هستند و امیدوارم قهرمان آسیا هم بشوند. هر لحظه طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به من احترام گذاشتند و من هم به آنها احترام می گذارم.

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | ایرانی | رضاییان | منتقدان | پرسپولیس | پرسپولیس | جام جهانی | رامین رضاییان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs